Четверг, 23.03.2023, 01:38
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
статьи по агротематике [9]
В эту категорию войдут ичходные материалы(без сокращения) уже опубликованных статей по агротематике
консультации по агротематике [5]
В эту категорию войдут мои ответы по вопросам аграриев
исторические эссэ [14]
Сюда войдут исходные материалы опубликованных статей по истории Украины Х1Х века
публицистика [34]
Сюда войдут статьи о моих взглядах на современную Украину
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 94
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Сиротенко(Вербицкий)
Главная » Статьи » мои статьи » публицистика

Подготовка войны с Ющенко
ДЕРЖАВА:


Постоянный адрес статьи в интернете: http://4-plt-f0215.r4.ll.kw.ua/print/derzhava/pdgotovkavjnizyuschenkom.html


Підготовка війни з Ющенком
10.06.2005 15:00


У неділю, 22 травня, на Тарасовій горі в Каневі Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко і Володимир Литвин урочисто присягнули йти на вибори разом. В той же час у такій же урочисто-святковій обстановці відбулися засновницькі збори міської організації «Об'єднання підприємців Львівщини «Крок». Правда, ідея, яку хотіло нав'язати «Кроку» керівництво ЛОО «Батьківщина», була протилежна.

«Крок» — це втілення в життя проекту, задуманого минулого року головою міської організації партії «Батьківщина» Емілією Подляшецькою. Недаремно у нас її прозвали «львівським секс-символом «Батьківщини»  та «львівською Тимошенко». Як центральні газети рясніють фотографіями, на яких Ющенко обіймає і цілує Юлю, так у львівських масмедіа губернатор Олійник по-батьківськи цілує Мілю.

Адже, за великим рахунком, у переконливій перемозі Ющенка у Львові є і її заслуга. Вона виступала на всіх мітингах. Та так, що на неї не тільки задивлялися, а й заслуховувалися всі — від юних до сивочолих ветеранів УПА і РА.І перед нею їх не розділяла більш ніж півстолітня ворожнеча. Бо вона говорила не про те, що повинні поцілуватися ті, хто вбивав один одного, а про те, що потрібно зробити для перемоги над злою силою олігархів, що зарвалися. Вона була на Майдані з початку і до кінця. На Майдані був і весь малий і дрібний бізнес Львівщини. Там і набрала Міля волонтерів для «Кроку», які вступили в партію «Батьківщина».

Замислювалося Мілею це бізнесове об'єднання як крок бізнесу назустріч людям. Підприємці — члени «Батьківщини» мали зробити свій бізнес привабливим для простих людей. Звичайно, прибуток не повинен страждати. Але все ж основна мета їхнього бізнесу — максимальна корисність для населення. Продемонструю на простому прикладі. Одним з найприбутковіших є м'ясний бізнес. На жаль, за 10 років правління Львівщиною аграріїв з науковими ступенями поголів'я худоби значно скоротилося. Нині вона залишилася тільки в глибинці. Що може зробити об'єднання «Крок»? Насамперед поклопотатися про створення пересувних забійних пунктів. Кредити на їхній випуск мав забезпечити «Крок».

Виграють усі. Підприємство, що налагодить виробництво такого пристосування, отримає нові робочі місця. Підприємець дістане можливість заощадити витрати, тобто збільшити прибуток при заготівлі й реалізації м'яса та шкур. Селянин зможе продати худобу на місці по оптимальній ціні, а не за безцінь. А покупець — купити якісне м'ясо за доступною ціною (підприємці-партійці зобов'язалися тримати рентабельність в розумних межах). Щоб ця ідея стала реальністю, Міля ще в березні 2004-го створила при міському відділенні «Батьківщини» громадське об'єднання «Інтелект — нації!», в яке входили викладачі вузів і вчені-практики. Це об'єднання і повинно забезпечити «Крок» необхідними знаннями.

Засновницькі збори «Кроку» проводилися в приміщенні будівельного технікуму. Вів їх авторитетний підприємець віце-президент корпорації ділових кіл Львівщини Степан Давидяк. Від 54 первинних осередків були присутні 44 представники. Прийнято програмно-засновницькі документи. Але ось що лякає.

Після виборів правління (першою до нього обрали Мілю) виступив новообраний голова «Кроку» Олександр Мужилівській, який розтлумачив цілі і завдання об'єднання. На жаль, після нього слово взяв глава обласної організації «Батьківщини» Іван Денькович і порадив забути про всі ці красиві цілі й завдання. Перед виборами-2006 не до романтики. Об'єднання створене при «Батьківщині». Всі підприємці, що входять до нього, є членами «Батьківщини» і зобов'язані суворо дотримуватися партійної дисципліни. Їхня справа — забезпечити грошима кампанію «Батьківщини». І більше нічого!

А щоб вони не думали, що зможуть задавати тон, ЛОО «Батьківщина» веде переговори ще з п'ятьма впливовими об'єднаннями бізнесменів. За самовільні ініціативи, такі як проведення за кошти «Кроку» соціологічного опитування «за яку партію проголосуєте?» і прес-конференції, на якій Міля оприлюднила результати цього опитування (за «Народний союз «Наша Україна» — 51%, за «Батьківщину» — 21%, за решту партій — менш ніж по 3%), їй на обласному бюро партії оголошено догану і заборонено виступати де б то не було без попереднього доручення облбюро, яке, природно, таких доручень їй давати не буде.

Ні голова міської організації, ні рядовий член «Батьківщини» з «Кроку» не мають права піарити інші партії! Ініціатива допустима в бізнесі. У партії головне — дисципліна, і кожен повинен робити тільки те, що йому скажуть. Не згодні з вказівками керівника — кладіть партквиток!

Коли Юля як супер-бізнес-леді в паливно-енергетичній галузі диктує свої умови нафтотрейдерам, це одна справа. А коли успішним бізнесменам партійний бос, який не має поняття в бізнесі, буде вказувати, що і як робити, це вже зовсім інше. До того ж за цією ж логікою Юля повинна піти у відставку, адже вона на все має власну точку зору і посміла тричі заперечити самому Президенту!

Збори підприємців поставилися до виступу голови обласної організації «Батьківщини» досить скептично. Адже влада сильна тільки тоді, коли діє пліч-о-пліч з бізнесом. Що буває, коли влада ґвалтує бізнес, ми вже бачили. Відразу після заяви Деньковича голова обласного об'єднання інвалідів Олександр Дубинець попросив голову обласної «Батьківщини», який так дбає про партійну дисципліну, розповісти, в якій первинній організації приймали в партію депутатів з оточення начальника податкової інспекції Хом'яка, що забезпечував фальсифікацію виборів і напускав на непокірних бізнесменів яничар з податкової міліції. Депутати з його угруповання — Демчишин, Квік, Кириченко, Павлесса, Федишин — тепер члени «Батьківщини». Присутні на засіданнях бюро. Впливають на ухвалення рішень. Хто і коли їх приймав?

Денькович посміхнувся й відповів: «Ми їх прийняли на обласному бюро за вказівкою Києва». Якась подвійна мораль у наших вождів. Якщо підлеглий виявляє ініціативу, направлену на підвищення іміджу партії і поліпшення роботи, — це провина. За це можна і догану вліпити, і виключити з партії. А коли керівництво партії, порушуючи статут, приймає в партію ідеологічно ворожих, скомпрометованих людей — це «на користь справі».

Дивні речі відбуваються в нашому Львові. Міля розробила проект, за яким за «Батьківщину» повинні агітувати добрі справи бізнесменів «Кроку». Замість цього «Крок» тепер намагаються перетворити на джерело фінансування антиющенківської кампанії.

У Києві і Юля, і Ющенко говорять про єдність. Цілуються перед мікрофонами. У Львові за те, що Міля брала активну участь у піарі Ющенка і за поцілунок перед телекамерами від губернатора Олійника обласне бюро її виключило з партії (після того, як вся парторганізація збунтувалася, на новому розширеному бюро її поновили).

Через голову первинок у партію приймаються люди, що заплямували себе в передвиборчій кампанії і перебували в жорсткій опозиції до Юлі і Ющенка. Приймаються за те, що тепер вони в опозиції тільки до Олійника, а не до Юлі.

Міля створювала «Крок» для перемоги на виборах. Обласна організація теж має намір використати «Крок» для того ж. Але вже не в боротьбі «за», а в боротьбі «проти». Звичайно, збитий з Мілиних однодумців «Крок» навряд чи вдасться повернути проти Ющенка. Тому й ведуться переговори з іншими бізнес-групами. А це вже не середній бізнес, а великий капітал, який знає, як «організувати» вибори, як, втім, і начальники жеків, масово прийняті у львівську «Батьківщину».

Коли я вслід за Юлею перейшов у «Батьківщину», то з лівого крила львівської «Громади» переходив у лівоцентристську партію. На якому з'їзді партія стала правою, навіть украй правою, як це трактує обласне бюро?

Якщо ми праві, то дійсно нашими головними конкурентами стають партії, що входять у блок Ющенка. І боротися доведеться з ними, тобто проти Ющенка. І тоді «канівська трійка» — просто фікція, а не союз правого Ющенка з центристом Литвином і лівоцентристською Юлею. Мають рацію тоді лідери-дворухівці (Кендзьор з Народного Руху і Гудима з Народної партії, стверджуючи, що «канівську трійку» спіткає доля «канівської четвірки». Стає зрозумілим і договір про співпрацю, підписаний ЛОО «Батьківщини» з обкомами Комуністичної і Соціалістичної партій, опонентами Олійника. Ворог мого ворога — мій друг!

Я не голосував і не буду голосувати за Ющенка, що обізвав нас фашистами. Не Ющенко переміг на цих виборах. Переміг Майдан, що примусив його, Юлю та Мороза об'єднатися.

Адже Ющенко голова до тих пір, поки тримається на Юлиних плечах. Зараз брудна піна з його оточення, закинута у владу на гребені хвилі Майдану, хоче витіснити Юлю. Така ж брудна піна в деяких регіональних організаціях «Батьківщини» хоче витіснити з лав партії тих, хто не мислить України без союзу двох Ю.Цій піні не потрібні сильна Україна, надії простих людей на щасливе майбутнє. Їй потрібна каламутна водиця, в якій легко ловити рибку...

ЛОО «Батьківщини» чітко готує львів'ян до війни з Ющенком. Колись усобиці погубили Київську Русь, кинули її під копита Золотої Орди. Невже

Нас знову зрадили вожді
Через свої амбіції,
Й солодкий перемоги дзвін
Нам може лиш наснитися?

Володимир СИРОТЕНКО,
 
sirotenko@polynet.lviv.ua


Категория: публицистика | Добавил: sirotenko (22.03.2009) | Автор: Сиротенко Владимир Васильевич
Просмотров: 714 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Бесплатный конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2023